129 Еванс пояснює цю думку, зауважуючи: «Більшість студентів змушені жити за дуже обмежених фінансових можливостей, але не в бідності. Це дуже різні речі».
130
130 Еванс пояснює цю думку, зауважуючи: «Більшість студентів змушені жити за дуже обмежених фінансових можливостей, але не в бідності. Це дуже різні речі».
131
131 А чинник поваги може допомогти пояснити висновок дуже популярного дослідження про те, що актори лауреати премії Оскар живуть приблизно на чотири роки довше за номінантів, незважаючи на те, у якому віці отримали золоту статуетку.
132
132 Щодо цього я не дуже впевнений. Я був присутній під час народження своїх обох дітей, і метод Ламаза чудово допомагав моїй дружині лише десь на хвилини три, після чого він допомагав лише тим, що я бездумно переглядав нотатки з уроків методу Ламаза.
133
133
134
134 Певний час тому американський уряд запропонував нові стандарти для покращення психологічного стану приматів, яких використовують для дослідів. Одна з таких пропозицій, хоч і мала благі наміри, була абсолютно непрофесійною: мавпи, які живуть в окремих клітках під час дослідження, мають хоча б раз на тиждень проводити певний час у товаристві інших мавп. Саме така соціальна ситуація досліджувалась роками як модель хронічного соціального стресу, тому було зрозуміло, що нові стандарти лише погіршать психологічний стан тварин. На щастя, у запропоновані стандарти було внесено зміни після втручання експертів.
135
135 Одна стаття в американській сатиричній газеті The Onion (випуск від 25 жовтня 2001 року) розпочинається так: «Нью-Гейвен, Коннектикут. Повідомляємо про подію, яка допоможе пояснити бентежну та суперечливу природу всесвіту, що вже тисячі років турбує філософів, теологів та інших дослідників долі людини. У Господа Бога, творця світу та божества для мільярдів послідовників, у понеділок діагностували біполярний розлад».
136
136 Коли я був малим, мене навчали, що Голокост був логічною відповіддю Бога на образу, яку вчинили Йому німецькі євреї, вигадавши реформаторський рух. У тому віці це заспокоювало мене, але коли моя віра зникла, я відчув неймовірну лють від тих слів.
137
137 Ця тема блискуче розкрита в книжці мовознавиці Дебори Таннен