— Я знаю. Але якщо ти не хочеш…
— Хочу. Що треба робити?
Сьома якось дивно (приречено?..) посміхнувся.
— Для початку нарвати квіток.
Спускаючись до «нори», Левко поцікавився у приятеля:
— Чому передумав?
Семен спинився і довго мовчав, вдаючи, що зручніше вмощується на костур. Зрештою він сказав:
— Я не передумав. Просто раніше не вірив, що у тебе… що у нас усе вийде.
Слова були далекими від правди. Семен брехав. Росіянин почувався винним перед Левком через те, що не сказав про Ґрема і Сатомі. Проте головною причиною зміни рішення стало усвідомлення, що його товаришів, якщо вони залишаться в Паїтіті, раніше чи пізніше вб’ють. Сьома підозрював, що Х’юз-Коулман лиш вичікує. Він дочекається реакції з Європи з приводу зникнення чотирьох студентів у Перу, подивиться, наскільки активно вестимуться пошуки, після чого зробить усе, щоб скерувати рятувальників (якщо такі будуть) по хибному сліду. Можливо, тоді Джейсону знадобляться
Сьома знав, що ніколи не пробачить собі загибель товаришів, тому мусив допомогти. Чи тікатиме сам? Він іще не вирішив. Аби не катуватись роздумами, Семен постановив, що остаточне рішення прийме в останній момент, що передуватиме втечі.
Звісно, якщо до такого моменту дійде.
— То ти з нами? — сяючи, Левко потиснув друзяку за плече.
Зневіра щезла: Семенів задум давав значно більше за хисткі сподівання чи надію — він пропонував
— Не знаю…
— Ти не хочеш тікати?
— Я не знаю, чого хочу.
— «Якщо не знаєш, чого хочеш, помреш в купі того, чого не хотів». Це «Бійцівський клуб», друже. — Левко зазирнув у обличчя товариша. — То ти з нами чи ні? — повторив запитання.
— Так, я з вами, — коротко відповів Семен.
— Прекрасно! Давай швидше.
Хлопцю не терпілось поділитися з Ґремом. Тобто ділитись йому зовсім не хотілось, він би не дуже бідкався, якби мулат згнив у цих руїнах, але усвідомлював, що тільки американець може підняти гелікоптер у повітря, а без гвинтокрилої машини він вартував стільки ж, скільки одноногий каліка на позиції центрального форварда у професійній футбольній команді.